Úvodní stránka

Webový portál majordomus.cz

V přípravě obchodní portál SESTAVA.cz, který se zabývá především tematikou ze světa obchodu a financí. Pokud vás tyto oblasti zajímají a chcete o tom napsat článek, potom neváhejte a zkuste to.

Český obchodní portál

Portál majordomus.cz propaguje české malé a střední podniky a firmy. Nabízí v oblasti propagace prostor pro prezentaci společnosti.

Pokročilé vyhledávání firem, zboží, služeb.

Kam dále?

Měšec.cz – osobní finance

Server o osobních a rodinných financích. Neznalost zákona neomlouvá! Zajímáte-li se o finanční produkty, neměli byste zapomenout na příslušnou legislativu. Měšec pro vás připravil kompletní přehled právních norem, které se týkají oblasti osobních financí.

Finance.cz

Kompletní finanční poradenství z bankovnictví, kapitálových trhů, bydlení, pojištění, daní a další hodnotné informace.

Penize.cz – ekonomický portál

Kvalitní informace o finančních otázkách maximálně srozumitelnou formou. Mezi partnery penize.cz, kteří si vyzkoušeli výhody komunikace na tomto serveru, náleží většina finančních institucí i řada dalších významných společností.

Patria Finance

Poskytuje online zpravodajství, originální data a profesionální poradenství zaměřené na domácí i zahraniční kapitálové trhy a českou ekonomiku. Patria je držitelem povolení Komise pro cenné papíry, které ji opravňuje k obchodování s domácími i zahraničními cennými papíry, je členem a akcionářem Burzy cenných papírů Praha a je zastoupena v několika jejích orgánech. Služby, které Patria nabízí, lze obecně rozdělit do následujících oblastí: Obchodování s cennými papíry, Kapitálové trhy, Firemní finance, Poradenství při fúzích a akvizicích, Investiční poradenství, Analýzy akciového trhu